Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Puantaja Personel Ekleme  (Okunma Sayısı 22167 defa)
İHLAS
destek1
*

« : Mart 14, 2008, 01:46:20 ÖS »

herkese iyi çalışmalar öncelikle. benim sorum bordro s le ilgili. bordro s de herhangi bir ay için yeni bordro dönemi açtığınızda yeni bordro döneminde otomatik olarak gelen işçilerden sadece ve sadece söz konusu aydan önceki aylarda çalışmış ve henüz çıkışı verilmemiş işçiler geliyor. oysaki mevcut ayda girişi yapılmış işçiler gelmiyyor ve ben bunu personel ekle butonundan tek tek personelleri seçmek zorunda kalıyorum. örneğin ocak 2008 dönemimde 5 işçi çalıştı. bu işçilerden ikisi 10 ocak 2008 de çıktı. aynı zamanda 02 şubat 2008 tarihi itibari ile 20 işçi işe alındı. ben şubat ayı için yeni bordro dönemi açtığım anda söz konusu bordroya bir öncek ayda yani ocak ayında çalışanlardan sadece henüz çıkışı verilmemiş kaln 3 işçi geliyor. diğer şubat 2008 giren 20 işçiyi ise ben personel ekle butonu ile tek tek seçmek zorunda kalıyorum. gerçi toplu personel ekleme diye bir alternatifiniz var ama burdada bu seçeneği seçmem halinde bana sadece şubat ayı içerisinde işe girenler gerekli iken bu seçenek bana mart 2008 itibari ile işe girenleride bordroya yansıtıyor. bu konuda vereceğiniz cevp için şimdiden teşekkür eder tekrar iyi çalışmalar dilerim.
« Son Düzenleme: Mart 14, 2008, 02:26:13 ÖS Gönderen: mahir » Logged
İHLAS
destek1
*

« Yanıtla #1 : Mart 14, 2008, 01:52:05 ÖS »

sanırım sorunumu eksik yazdım. yani dmek istediğim tek tuşla şubat 2008 de çalışan işçileride otomatik mevcut bordroya yansıtma olanağım var mı?
« Son Düzenleme: Mart 14, 2008, 02:26:40 ÖS Gönderen: mahir » Logged
mahir
Yönetici
destek3

« Yanıtla #2 : Mart 14, 2008, 02:25:01 ÖS »

Yeni bordro dönemi oluşturduktan sonra ay içerisinde işe giren personellerin eklenmesi için sizinde söylediğiniz gibi ya tek tek personelleri seçik puantaja eklemeniz, yada toplu personel ekle seçeneği ile eklemeniz gerekmektedir.  Şubat ayının puantajını yaparken toplu personel ekle seçeneğini kullandığınızda mart ayında işe giren personelleri eğer şubat punatajına ekliyorsa, personellerin kartında işe giriş tarihleri boş geçilmiştir. Personel kartlarına gidip personel işe giriş tarihlerini kontrol ediniz. İyi çalışmalar.
« Son Düzenleme: Mart 14, 2008, 02:27:12 ÖS Gönderen: mahir » Logged
İHLAS
destek1
*

« Yanıtla #3 : Mart 14, 2008, 06:31:06 ÖS »

ilginiz için teşekkür ederim mahir bey
Sayfa: [1]
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: